FACEBOOK

Rauman Voimailijoiden 80-vuotis juhlissa palkitut:

RV:n STANDARDI:                      no: 43 Liukko Vesa

 

RV:n KULTAINEN ANSIOMERKKI:

no:53 Liukko Vesa

no:54 Liukko Outi

no:55 Juhola Mika

RV:n HOPEINEN ANSIOMERKKI:

                                                          Heino Simo

                                                          Hussa Jesse

                                                          Järvinen Mikko

                                                          Laakso Timo

                                                          Liukko Juuso  

 

RV:n PRONSSINEN ANSIOMERKKI:

                                                          Arvela Simo

                                                          Heininen Pasi

                                                          Helander Nestor

                                                          Hietanen Johanna

                                                          Hietanen Mika

                                                          Hussa Maarit

                                                          Hussa Tatja

                                                          Ingnatius-Helander Anne

                                                          Juhola Heidi

                                                          Kotapalo Marjut

                                                          Laakso Johanna

                                                          Lindell Tuomo

                                                          Nieminen Jan

                                                          Nieminen Jesse

                                                          Nieminen Jone

                                                          Nieminen Olli

                                                          Pajunen Joonas

                                                          Rinne Niko

                                                          Roy Lindström

                                                          Saariniemi Sami

                                                          Tirri Topi

                                                          Valtonen Joni

                                                         

Vuoden 2016 palkitut:

Paras painija: Nieminen Jone
Paras miespainija: Rinne Niko
Paras junioripainija: Helander Nestor
Paras poikapainija: Nieminen Jesse
Esimerkillinen painija: Valenne Eero
Taistelija: Juhola Valtteri
Hengenluoja: Heininen Tim
Toimiva voimailija: Hussa Jesse
Vääntäjä: Valtonen Joni